O nas

e-Stay – Noclegi w Bydgoszczy przy ul. Sanatoryjnej 52 , osiedle Opławiec

Jesteśmy firmą rodzinną, która działa na bydgoskim rynku hotelowym już od 2005 roku. Przez ten okres funkcjonowania zdobyliśmy zadowolenie i zaufanie wielu klientów, stale podnosząc jakość naszych usług noclegowych. Codziennie przyjmujemy gości z różnych stron Polski i z zagranicy, poszukujących noclegu w Bydgoszczy lub zakwaterowania w okolicy.

Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób indywidualnych przybywających do Bydgoszczy w celach biznesowych, jak i turystów, par, rodzin w podróży, a także pracowników, którzy szukają kwatery, w jakiej mogą zatrzymać się, by w Bydgoszczy lub okolicach realizować swoje cele zawodowe. Współpracujemy z agencjami pracy i firmami. Każdego Klienta traktujemy z taką samą troską i uwagą, starając się w 100% spełnić oczekiwania zakwaterowanych u nas osób i pracowników.

Obiekt jest kompleksowo urządzony, dlatego nasi goście mają zapewnione wszystkie udogodnienia, jakich mogą potrzebować po długim dniu pracy lub podróży, by odpocząć i maksymalnie się zrelaksować. Nasz pensjonat oferuje standard, jakiego można oczekiwać od pokoi, kwater, moteli, hosteli, akademików, a nawet hoteli o wysokim stosunku jakości do ceny, a usytuowanie w Bydgoszczy, ale w bliskim otoczeniu natury, lasu i rzeki Brdy, pozwala poczuć się jak na agroturystycznych wczasach.

Nie przebiegają tędy żadne ruchliwe drogi. Obrzeżem osiedla Opławiec biegnie droga krajowa nr 25 w kierunku Koszalina oraz droga ekspresowa S-5.

W okolicy zlokalizowany jest największy w mieście kompleks zabudowy letniskowej, a nad Brdą – oprócz dzikich kąpielisk – znajduje się camping i stanica wodna PTTK przy ul. Biwakowej, gdzie można wypożyczyć sprzęt wodny. Na terenie osiedla mieści się ponadto Kujawsko-Pomorskie Centrum Kształcenia Zawodowego przy ul. Rajskiej i Sanatorium dla Płucnochorych przy Kujawsko-Pomorskim Centrum Pulmonologii. Cały teren jednostki urbanistycznej Opławiec należy do Obszaru Chronionego Krajobrazu Zalewu Koronowskiego. Teren ten leży także w strefie ochrony wód Brdy, które stanowią źródło wody pitnej dla mieszkańców Bydgoszczy.

Zapraszamy do skorzystania z noclegu w e-Stay Pokoje Gościnne w Bydgoszczy !