O nas

e-Stay – Noclegi w Bydgoszczy przy ul. Sanatoryjnej 52 , osiedle Opławiec

Jesteśmy firmą rodzinną, która działa na bydgoskim rynku hotelowym już od 2005 roku. Przez ten okres funkcjonowania zdobyliśmy zadowolenie i zaufanie wielu klientów, stale podnosząc jakość naszych usług noclegowych. Codziennie przyjmujemy gości z różnych stron Polski i z zagranicy, poszukujących noclegu w Bydgoszczy lub zakwaterowania w okolicy.

Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób indywidualnych przybywających do Bydgoszczy w celach biznesowych, jak i turystów, par, rodzin w podróży, a także pracowników, którzy szukają kwatery, w jakiej mogą zatrzymać się, by w Bydgoszczy lub okolicach realizować swoje cele zawodowe. Współpracujemy z agencjami pracy i firmami. Każdego Klienta traktujemy z taką samą troską i uwagą, starając się w 100% spełnić oczekiwania zakwaterowanych u nas osób i pracowników.

Obiekt jest kompleksowo urządzony, dlatego nasi goście mają zapewnione wszystkie udogodnienia, jakich mogą potrzebować po długim dniu pracy lub podróży, by odpocząć i maksymalnie się zrelaksować. Nasz pensjonat oferuje standard, jakiego można oczekiwać od pokoi, kwater, moteli, hosteli, akademików, a nawet hoteli o wysokim stosunku jakości do ceny, a usytuowanie w Bydgoszczy, ale w bliskim otoczeniu natury, lasu i rzeki Brdy, pozwala poczuć się jak na agroturystycznych wczasach.

Nie przebiegają tędy żadne ruchliwe drogi. Obrzeżem osiedla Opławiec biegnie droga krajowa nr 25 w kierunku Koszalina oraz droga ekspresowa S-5.

W okolicy zlokalizowany jest największy w mieście kompleks zabudowy letniskowej, a nad Brdą – oprócz dzikich kąpielisk – znajduje się camping i stanica wodna PTTK przy ul. Biwakowej, gdzie można wypożyczyć sprzęt wodny. Na terenie osiedla mieści się ponadto Kujawsko-Pomorskie Centrum Kształcenia Zawodowego przy ul. Rajskiej i Sanatorium dla Płucnochorych przy Kujawsko-Pomorskim Centrum Pulmonologii. Cały teren jednostki urbanistycznej Opławiec należy do Obszaru Chronionego Krajobrazu Zalewu Koronowskiego. Teren ten leży także w strefie ochrony wód Brdy, które stanowią źródło wody pitnej dla mieszkańców Bydgoszczy.

Nasz Obiekt Noclegowy to doskonały wybór dla Gości, którzy udają się do:

  • Szpital Pulmonologii i Rehabilitacji, ul. Meysnera – 2 km
  • Kujawsko-Pomorski Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego przy ul. Rajskiej i akademik – 800 m
  • Ziołowa Oranżeria, ul. Opławiec 164 – 750 m
  • Camping i stanica wodna PTTK Janowo „Na Szlaku Brdy” przy ul. Biwakowej – 1,9 km
  • Zapora i Elektrownia Wodna Smukała na Brdzie – 300 m
  • Enea Serwis Sp. z o.o. Rejon Bydgoszcz – 300 m
  • Zespół Szkół nr 22 – 800 m
  • 10 Szpital Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką, ul. Powstańców Warszawy 5 – 10 km

Zapraszamy do skorzystania z noclegu w e-Stay Pokoje Gościnne w Bydgoszczy !