Masz pytania?

Gdzie znajduje się E-Stay?

Obiekt noclegowy e-Stay mieści się przy Sanatoryjnej 52 w Bydgoszczy, co stanowi wyjątkową lokalizację na mapie Bydgoszczy. Cały teren dzielnicy Opławiec jest otoczony lasami i usytuowany nad rzeką Brdą. Należy do Obszaru Chronionego Krajobrazu Zalewu Koronowskiego oraz jest objęty strefą ochrony wód Brdy, które stanowią źródło wody pitnej dla mieszkańców Bydgoszczy. W sąsiedztwie znajdują się dzikie plaże nad rzeką Brdą oraz obszary leśne idealne do spacerów i nordic walking. Z tego powodu pobyt w naszym obiekcie może być dla Ciebie atrakcyjną alternatywą dla  agroturystycznych wakacji.

Ile kosztuje nocleg?

Aktualną cenę za nocleg sprawdzisz telefonicznie lub na naszej stronie internetowej e-stay.pl (patrz: strona główna lub zakładka Rezerwuj nocleg ONLINE). Wprowadź datę pobytu i wybierz polecenie Sprawdź Cenę i dostępność. Wyświetli się Kalendarz rezerwacji, a w nim dostępne w danym terminie pokoje gościnne wraz z cenami. Wysokość ceny za zakwaterowanie uzależniona jest od liczby osób i długości pobytu. Jeśli Twój pobyt przekracza 2 doby, system rezerwacyjny automatycznie naliczy rabat.

Czy jest możliwość wczesnego zameldowania lub późnego wymeldowania?

Standardowo, goście są przyjmowani od godziny 15:00, a wymeldowanie powinno nastąpić do godz. 10.00. Jednakże, jeśli potrzebujesz zameldować się wcześniej lub wymeldować się później, możesz skontaktować się z obsługą obiektu, aby omówić możliwość ustalenia innych godzin zameldowania lub wymeldowania. Ponadto, jeśli planujesz przybyć do obiektu o nietypowej porze, np. w nocy, nie ma problemu, ponieważ w dniu przyjazdu otrzymasz kod dostępu na podany w rezerwacji numer telefonu lub w wiadomości mailowej, który pozwoli Ci na bezobsługowe wejście do obiektu.

Czy obiekt zapewnia śniadanie lub inne posiłki?

Nasz obiekt nie świadczy usług gastronomicznych. Jednakże, w każdym pokoju znajduje się czajnik elektryczny, są podstawowe naczynia oraz jest lodówka, co pozwala gościom na przygotowanie posiłków we własnym zakresie. Ponadto, w ogrodzie dostępny jest piec grillowy, co stanowi doskonałą okazję do organizacji biesiady na świeżym powietrzu, szczególnie latem. Jednakże, aby skorzystać z grilla, będziesz musiał(a) zakupić wszystkie niezbędne artykuły, takie jak węgiel, podpałkę, przyprawy oraz produkty do grillowania. Baw się dobrze i smacznego!

Gdzie w okolicy jest najbliższy sklep?

Najbliższy sklep znajduje się 700 m od naszego budynku noclegowego. Do sklepu można udać się na piechotę. Są to Delikatesy Trojańskie przy ul. Opławiec 162. Większe zakupy można zrobić w Biedronce lub POLOmarket przy ul. Nad Torem.

Czy w okolicy jest restauracja godna polecenia?

Jeśli masz ochotę na pyszny i obfity obiad to polecamy restaurację Ugotowany przy Osówiec 138, Droga Krajowa 25 – odległość 7 km, tj. 8 min. jazdy od miejsca zakwaterowania przy ul. Sanatoryjnej 52 e-Stay Noclegi.
Jeśli masz ochotę na smaczną włoską pizzę to odwiedź Farfalla Pizza przy ul. Lubostrońskiej 7 (koło POLOMarket). Odległość od miejsca zakwaterowania to ok. 5,8 km, tj. 9 min jazdy samochodem.

Gdzie będę mógł(a) zaparkować samochód? Czy parking jest płatny?

Naprzeciwko budynku przy Sanatoryjnej 52 znajduje się bezpłatny parking na 3 pojazdy. Jeśli będzie zajęty, rozejrzyj się wokół. W zasięgu wzroku zobaczysz kolejne miejsca parkingowe.

Gdzie jest najbliższy przystanek autobusowy?

Najbliższy przystanek autobusowy linii 58, przystanek Opławiec – Elektrownia, usytuowany jest bezpośrednio za skrzyżowaniem ulicy Krynickiej i Opławiec (200 m od obiektu). Przystanek autobusowy linii 54S (wybrane kursy) znajduje się na pętli autobusowej przy zbiegu ulicy Biwakowa – Smukalska (1,2 km od obiektu).

Rezerwując pokój popełniłem/łam błąd. Pomyliłem/łam termin pobytu. Czy mogę zmienić rezerwację?

Jeśli dokonałeś rezerwacji noclegu online możesz dokonać zmiany samodzielnie poprzez link, który otrzymałeś/aś podczas rezerwacji. Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie.  Zmienimy termin pobytu w naszym pensjonacie na odpowiedni. Jeśli nie będziemy mieli możliwości dokonania zmiany, wspólnie zastanowimy się nad rozwiązaniem.

Opłaciłem/am nocleg, ale chcę anulować rezerwację. Czy otrzymam zwrot wpłaty?

W przypadku anulowania rezerwacji do 4 dni przed datą przyjazdu, wpłata zostanie zwrócona, w formie przelewu na wskazany rachunek bankowy, w całości. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie, do 2 dni przed przyjazdem Gość otrzyma 50% zwrotu wniesionej przedpłaty. Anulując rezerwację na dzień lub w dniu przyjazdu nie otrzymasz zwrotu

Mój syn/córka będą pobierać przez miesiąc naukę w Ośrodku Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego przy ul. Rajskiej, ale nie chce korzystać z zakwaterowania w akademiku. Czy  wynajmujecie pokoje na czas nauki w Ośrodku i jaka jest cena?

Uczniowie Ośrodka przy ul. Rajskiej, szukający alternatywy dla zakwaterowania w akademiku, regularnie korzystają z naszych usług noclegowych. Najczęściej decydują się na wynajęcie pokoju jednoosobowego lub rzadziej dwuosobowego. Młodzież zwykle na weekend opuszcza pensjonat i udaje się do domów, więc za ten okres nie pobieramy żadnych opłat. Powracają do pokoju wysprzątanego, ze świeżą pościelą i ręcznikami. Cena za pobyt w naszym pensjonacie ustalana jest więc indywidualnie i zdecydowanie odbiega od standardowych stawek. 

Gdzie mogę wypożyczyć kajak w okolicy?

Bezpłatna wypożyczalnia kajaków znajduje się na terenie Orlika Wodnego przy Smukalskiej 177 w Bydgoszczy. Kajaki są udostępniane w weekendy oraz w tygodniu, w wyznaczonych godzinach. Na miejscu jest altana z widokiem na Brdę, krąg integracyjny z miejscem na ognisko oraz parking. Jest też pływający pomost. To doskonałe miejsce na wypoczynek i organizację imprez. Odpłatnie, możesz wypożyczyć sprzęt wodny w Ziołowej Oranżerii przy ul.Opławiec 164 lub w Stadnicy Wodnej Janowo przy ul.Biwakowej 8.

Czy przyjmujecie ze zwierzętami?

Choć sami byliśmy właścicielami psa i kota, to z uwagi na niefrasobliwe zachowanie większości posiadaczy zwierząt, musieliśmy wprowadzić zakaz przebywania zwierząt w naszym obiekcie hotelowym.  Nie wykluczamy zmiany decyzji w przyszłości, lecz trzeba będzie liczyć się z dodatkową opłatą za pobyt pupila w pensjonacie i pobraniem kaucji, która zostanie zwrócona, o ile nie zostaną stwierdzone szkody w pokoju i na posesji.