Masz pytania?

Gdzie znajduje się E-Stay?

Przejeżdżając przez Bydgoszcz kieruj się na północny-zachód, w stronę na Koronowo i Koszalin. Będziesz poruszał się wzdłuż ulicy Grunwaldzkiej, Nad Torem, Koronowskiej (Droga Krajowa 25) i Opławiec. Nasz obiekt noclegowy e-Stay znajduje się pod adresem Sanatoryjna 52 w Bydgoszczy. Jest to wyjątkowe miejsce na mapie Bydgoszczy. Enklawa pośród lasów nad rzeką Brdą. Cały teren dzielnicy Opławiec należy do Obszaru Chronionego Krajobrazu Zalewu Koronowskiego i leży w strefie ochrony wód Brdy, które stanowią źródło wody pitnej dla mieszkańców Bydgoszczy. Z tego powodu pobyt u nas możesz traktować jako namiastkę agroturystycznych wczasów.

Ile kosztuje nocleg?

Aktualną cenę za nocleg sprawdzisz telefonicznie lub na naszej stronie internetowej e-stay.pl (patrz: strona główna lub zakładka Rezerwuj nocleg ONLINE). Wprowadź datę pobytu i wybierz polecenie Sprawdź Cenę i dostępność. Wyświetli się Kalendarz rezerwacji, a w nim dostępne w danym terminie pokoje gościnne wraz z cenami. Wysokość ceny za zakwaterowanie uzależniona jest od liczby osób i długości pobytu. Jeśli Twój pobyt przekracza 2 doby, system rezerwacyjny automatycznie naliczy rabat.

Chcę wynająć pokój na kilka godzin. Czy zapłacę mniej?

Niestety nie, ponieważ przygotowanie pokoju do wynajęcia związane jest z poniesieniem przez obiekt noclegowy pewnych stałych kosztów (np. za sprzątanie, pranie, maglowanie itd.), niezależnych od długości pobytu gościa. Goście powinni wymeldować się najpóźniej o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu. Jeśli opuszczą obiekt wcześniej, jest to ich decyzja. 

Czy można zamówić śniadanie za dodatkową zapłatą?

Nie prowadzimy usług gastronomicznych, ale nasi goście mogą przygotować poranny posiłek w we własnym zakresie, dlatego każdy pokój wyposażyliśmy w lodówkę, czajnik elektryczny, kubki, talerze i sztućce, a także odrobinę kawy i herbaty na przywitanie.

Mój syn/córka będą pobierać przez miesiąc naukę w Ośrodku Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego przy ul. Rajskiej, ale nie chce korzystać z zakwaterowania w akademiku. Czy  wynajmujecie pokoje na czas nauki w Ośrodku i jaka jest cena?

Uczniowie Ośrodka przy ul. Rajskiej, szukający alternatywy dla zakwaterowania w akademiku, regularnie korzystają z naszych usług noclegowych. Najczęściej decydują się na wynajęcie pokoju jednoosobowego lub rzadziej dwuosobowego. Młodzież zwykle na weekend opuszcza pensjonat i udaje się do domów, więc za ten okres nie pobieramy żadnych opłat. Powracają do pokoju wysprzątanego, ze świeżą pościelą i ręcznikami. Cena za pobyt w naszym pensjonacie ustalana jest więc indywidualnie i zdecydowanie odbiega od standardowych stawek. 

Gdzie w okolicy jest najbliższy sklep?

Najbliższy sklep znajduje się 700 m od naszego budynku noclegowego. Do sklepu można udać się na piechotę. Są to Delikatesy Trojańskie przy ul. Opławiec 162. Większe zakupy można zrobić w Biedronce lub POLOmarket przy ul. Nad Torem.

Czy w okolicy jest restauracja godna polecenia?

Jeśli masz ochotę na pyszny i obfity obiad to polecamy restaurację Ugotowany przy Osówiec 138, Droga Krajowa 25 – odległość 7 km, tj. 8 min. jazdy od miejsca zakwaterowania przy ul. Sanatoryjnej 52 e-Stay Noclegi.
Jeśli masz ochotę na smaczną włoską pizzę to odwiedź Farfalla Pizza przy ul. Lubostrońskiej 7 (koło POLOMarket). Odległość od miejsca zakwaterowania to ok. 5,8 km, tj. 9 min jazdy samochodem.

A co z grillem?

To proste. Kup co potrzeba i na co przychodzi ochota w pobliskich sklepach, i skorzystaj z pieca grillowego w naszym ogrodzie. Biesiaduj do woli. Smacznego

Rezerwując pokój popełniłem/łam błąd. Pomyliłem/łam termin pobytu. Czy mogę zmienić rezerwację?

Jeśli dokonałeś rezerwacji noclegu online możesz dokonać zmiany samodzielnie poprzez link, który otrzymałeś/aś podczas rezerwacji. Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie.  Zmienimy termin pobytu w naszym pensjonacie na odpowiedni. Jeśli nie będziemy mieli możliwości dokonania zmiany, wspólnie zastanowimy się nad rozwiązaniem.

Opłaciłem/am nocleg, ale chcę anulować rezerwację. Czy otrzymam zwrot wpłaty?

W przypadku anulowania rezerwacji do 4 dni przed datą przyjazdu, wpłata zostanie zwrócona, w formie przelewu na wskazany rachunek bankowy, w całości. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie, do 2 dni przed przyjazdem Gość otrzyma 50% zwrotu wniesionej przedpłaty. Anulując rezerwację na dzień lub w dniu przyjazdu nie otrzymasz zwrotu

Czy przyjmujecie ze zwierzętami?

Choć sami byliśmy właścicielami psa i kota, to z uwagi na niefrasobliwe zachowanie większości posiadaczy zwierząt, musieliśmy wprowadzić zakaz przebywania zwierząt w naszym obiekcie hotelowym.  Nie wykluczamy zmiany decyzji w przyszłości, lecz trzeba będzie liczyć się z dodatkową opłatą za pobyt pupila w pensjonacie i pobraniem kaucji, która zostanie zwrócona, o ile nie zostaną stwierdzone szkody w pokoju i na posesji.